Teamindeling senioren duocompetitie

Blue Flower

VOORJAAR 2019

DAMES/HEREN AFDELING WEST     
         
Team Speeldag Klasse Spelers Bondsnr.
1 dinsdag 1e klasse Michel Modde (a) 3752232
1 dinsdag 1e klasse Frank Luyckx 3847655
1 dinsdag 1e klasse Job Verhoeven (res) 4005159
         
2 maandag 2e klasse Olaf Schmidt Ernsthausen 4235819
2 maandag 2e klasse Dimitri Eerhard (a) 3975733
2 maandag 2e klasse Kastriot Saracini (res) 4018699
         
3 vrijdag 3e klasse Shahab Davoudi  3351468
3 vrijdag 3e klasse Jaap Dekkers (a) 2350029
3 vrijdag 3e klasse Hafed Al Khasabra (res) 4207094
         
4 maandag 3e klasse Peter van Baarle (a)  3599008
4 maandag 3e klasse Christian Stocker  3957824
         
5 maandag 4e klasse Ad Sannen  150554
5 maandag 4e klasse Jan Weimar (a) 3056521
5 maandag 4e klasse Borzoo Nabet (res) 3761223
         
6 donderdag 4e klasse Loek Klein Breteler   163696
6 donderdag 4e klasse Marcel van der Salm (a)  2870142
         
7 donderdag 4e klasse Nicole Ginder (a) 3753466
7 donderdag 4e klasse Heleen Stappers 3753432
7 donderdag 4e klasse Ymke Thomas (res) 3761312
         
8 donderdag 4e klasse Junior Mensah 4166078
8 donderdag 4e klasse Paul Bakker Schut (a) 3792923
         
9 donderdag 5e klasse Peter van der Velde (a)  3506209
9 donderdag 5e klasse Ronald Polman 4152265
         
10 donderdag 5e klasse Remco Bruijne 3760887
10 donderdag 5e klasse Rob Westdorp 3894898
10 donderdag 5e klasse Mark van 't Walderveen (a)  3210913
         
11 donderdag 5e klasse Quirien Zaat (a) 4224054
11 donderdag 5e klasse Sander Hooykaas 4167189
         
12 donderdag 6e klasse Ton Benschop 3760829
12 donderdag 6e klasse Jos Berk (a) 3760853
         
13 maandag 6e klasse Sioe Lie van den Homberg (a) 4167171
13 maandag 6e klasse Wilma van der Burg 4167163
13 maandag 6e klasse Josine van der Koogh 4156007
         
14 donderdag 6e klasse Peter van Haaren (a) 3056961
14 donderdag 6e klasse Harry van Deventer 3243217
14 donderdag 6e klasse Shiva Gopalakrishnan 4223511
14 donderdag 6e klasse Jan Willem Smits  4089080
         
15 dinsdag 7e klasse Tijs van den Broek 4166044
15 dinsdag 7e klasse Peter van Treuren 4223503
15 dinsdag 7e klasse Lida de Man (a) 3761142





Inschrijven Nieuwsbrief

Kalender

mei
4

11:00 - 19:00

mei
11

10:00 - 21:00

juli
6

10:30 - 22:00

Twitter

ittfworld
ittfworld CONFIRMED: There's your Mixed Doubles draw in full Who's your favourite to win the ? #ITTFWorlds2019 #NotJustPingPong pic.twitter.com/6UKuVuN758
03:20PM Apr 21
tafeltennis
tafeltennis Roemeens koppel te sterk voor Vermaas/Gommers. tafeltennis.nl/teamnl/eerste-dag-wk-2019-budapest/ #teamnl #ittfworlds2019 pic.twitter.com/vkXWCIsbDB
02:32PM Apr 21
ittfworld
ittfworld When a world no. teams up with another world no. Watch out Budapest! #ITTFWorlds2019 #NotJustPingPong pic.twitter.com/oS4j91b6WT
02:15PM Apr 21
ittfworld
ittfworld Hear what the European heroes Samsonov and Ovtcharov think ahead of their journey at #ITTFWorlds2019 ! #NotJustPingPong pic.twitter.com/UuJD8gMO5q
01:30PM Apr 21
tafeltennis
tafeltennis Het WK is van start, de eerste wedstrijden zijn gespeeld! tafeltennis.nl/teamnl/wk-2019-budapest-van-start/ #teaml #ittfworlds2019 pic.twitter.com/GSBaelm3S4
01:24PM Apr 21