Teamindeling senioren duocompetitie

Blue Flower

NAJAAR 2018

DAMES/HEREN AFDELING WEST     
         
Team Speeldag Klasse Spelers Bondsnr.
1 donderdag Hoofdklasse Job Verhoeven 4005159
1 donderdag Hoofdklasse Dimitri Eerhard (a) 3975733
1 donderdag  Hoofdklasse Barry Brouns  4106395
1 donderdag Hoofdklasse Kastriot Saracini 4018699
         
2 dinsdag 1e klasse Michel Modde (a) 3752232
2 dinsdag 1e klasse Vally Karagantcheff  2503224
2 dinsdag 1e klasse Frank Luyckx 3847655
         
3 donderdag 2e klasse Shahab Davoudi  3351468
3 donderdag 2e klasse Jaap Dekkers (a) 2350029
3 donderdag 2e klasse Hafed Al Khasabra 4207094
         
4 maandag 3e klasse Paul Bakker Schut (a) 3792923
4 maandag 3e klasse Ad Sannen  150554
4 maandag 3e klasse Jan Weimar 3056521
         
5 maandag 4e klasse Peter van Baarle (a)   3599008
maandag  4e klasse  Christian Stocker  3957824
         
6 donderdag 4e klasse Mark van 't Walderveen (a)  3210913
6 donderdag 4e klasse Mandy Wagner 3754292
6 donderdag 4e klasse Harry Nieuwenbroek 3761249
         
7 donderdag 5e klasse Loek Klein Breteler   163696
7 donderdag 5e klasse Marcel van der Salm (a)  2870142
         
8 donderdag 5e klasse Nicole Ginder (a) 3753466
8 donderdag 5e klasse Heleen Stappers 3753432
8 donderdag 5e klasse Ymke Thomas (res) 3761312
         
9 donderdag 5e klasse Peter van der Velde (a)  3506209
9 donderdag 5e klasse Ronald Polman 4152265
9 donderdag 5e klasse Shiva Gopalakrishnan  
         
10 donderdag 5e klasse Ton Benschop 3760829
10 donderdag 5e klasse Jos Berk (a) 3760853
         
11 donderdag 6e klasse  Remco Bruijne (a) 3760887
11 donderdag 6e klasse  Rob Westdorp 3894898
         
12 donderdag 6e klasse Peter van Haaren (a) 3056961
12 donderdag 6e klasse Harry van Deventer 3243217
12 donderdag 6e klasse Jan Willem Smits  4089080
         
13 maandag 6e klasse Sioe Lie van den Homberg (a) 4167171
13 maandag 6e klasse Wilma van der Burg 4167163
         
14 dinsdag 7e klasse Tijs van den Broek 4166044
14 dinsdag 7e klasse Peter van Treuren  
14 dinsdag 7e klasse Lida de Man (a) 3761142





Inschrijven Nieuwsbrief

Kalender

Geen activiteiten gevonden

Twitter

tafeltennis
tafeltennis Deze nog niet gezien? Vandaag begon ook voor Britt het EK echt. #ITTFEuros2018 twitter.com/TeamNLtweets/status/1042148755904974850
07:29PM Sep 19
tafeltennis
tafeltennis Ben jij handig met video, wil je meer weten over Livestreaming en vind je het leuk om een paar keer per jaar te helpen met het Livestreamen van onze topevenementen? Neem contact met ons op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. #vacature #vrijwilliger pic.twitter.com/zVvj9d5jWy
06:45PM Sep 19
tafeltennis
tafeltennis Laurens Tromer verliest zijn 3e wedstrijd en is helaas uitgeschakeld pic.twitter.com/A5B6wXWwUw
04:15PM Sep 19
tafeltennis
tafeltennis Ewout Oostwouder wint zijn groep en is door naar de volgende ronde! #TeamNL #ITTFEuros2018 pic.twitter.com/9eFlP6pHR5
04:14PM Sep 19
tafeltennis
tafeltennis Is tafeltennis daar onderdeel van? (Wij nemen aan van wel!)
04:10PM Sep 19