Speelschema senioren en competitiereglement

Blue Flower

SCHEMA SENIOREN Voorjaar 2018

D=Duocompetitie
U=UBT-competitie

Het competitiereglement is hier te downloaden. 

Het actuele wedstrijdschema hangt ook op het prikbord in de kantine.

Woensdag 20 februari 2019   Aanvang Tafel  
SDU U4 VVV U3 19:30    
         
Donderdag 21 februari 2019   Aanvang Tafel  
VVV D6 Pijnacker D5 20:15 1  
VVV D7 Reflex (L) D5 20:15 2  
VVV D8 Scyedam D4 20:15 3  
VVV D14 Overschie D4 20:15 4  
SALM U7 VVV U2 20:15    
         
Vrijdag 22 februari 2019   Aanvang Tafel  
VVV 5 ATTC Evo-Repro 2 20:15 1  
VVV 6 Combat 1 20:15 2  
VVV D3 Docos D3 20:15 3  
DHC 1 VVV 4 20:00    
Pecos 7 VVV 7 20:00    
Salamanders D12 VVV D9 20:00    
Alexandria '66 D18 VVV D11 20:00    
TOGB D6 VVV D13 20:15    
TTVB U5 VVV U4 19:45    
         
Zaterdag 23 februari 2019   Aanvang Tafel  
VVV 1 Disnierats 1 16:00 1  
Scyedam 2 VVV 2 16:00    
Vriendenschaar 3 VVV 3 15:00    
         
Maandag 25 februari 2019   Aanvang Tafel  
VVV D11 Smash (M) D6 20:15 1  
         
Donderdag 28 februari 2019   Aanvang Tafel  
VVV D12 Kioti D3 20:15 1  
TOGB D2 VVV D1 20:15     
         
Vrijdag 1 maart 2019   Aanvang Tafel  
Vriendenschaar D6 VVV D6 20:00    
         
Maandag 4 maart 2019   Aanvang Tafel  
VVV U2 VEW U3 20:15 1  
VVV U4 TVZ U5 20:15 2  
VVV D5 DOING D3 20:15 3  
VVV D13 SIOK D3 20:15 4  
NTTC D1 VVV D1 20:00    
Kioti D4 VVV D14 20:15    
         
Dinsdag 5 maart 2019   Aanvang Tafel  
VVV D15 Scylla D8 20:15 1  
Taverzo D7 VVV D2 20:15    
ATTC Evo-Repro D3 VVV D7 20:00    
         
Donderdag 7 maart 2019   Aanvang Tafel  
VVV D8 Docos D6 20:15 1  
VVV D9 Pa Duy D1 20:15 2  
VVV D11 Combat D4 20:15 3  
NN Rotterdam D3 VVV D4 20:00    
         
Vrijdag 8 maart 2019   Aanvang Tafel  
VVV 2 Salamanders 2 20:15 1  
VVV 3 HTTV-070 2 20:15 2  
VVV 4 Alexandria '66 4 20:15 3  
VVV 7 Vriendenschaar 6 20:15 4  
VVV 8 ATTC Evo-Repro 5 20:15 5  
DHC 2 VVV 5 20:00    
DHC 3 VVV 6 20:00    
TOGB D4 VVV D3 20:15    
Taverzo D15 VVV D6 20:15    
Smash (M) D7 VVV D10 20:00    
Combat D5 VVV D15 20:00    
         
Zaterdag 9 maart 2019   Aanvang Tafel  
Smash (M) 1 VVV 1 18:00    
         
Maandag 11 maart 2019   Aanvang Tafel  
VVV U1 TVZ U3 20:15 1  
VVV U4 VVV U5 20:15 2  
VVV D4 Pijnacker D3 20:15 3  
VVV D5 Dordrecht D10 20:15 4  
HTTV-070 6 VVV 7 20:00    
Trefpunt D2 VVV D2 20:15    
         
Dinsdag 12 maart 2019   Aanvang Tafel  
VVV D1 Smash (M) D1 20:15 1  
         
Donderdag 14 maart 2019   Aanvang Tafel  
VVV D7 Vriendenschaar D4 20:15 1  
VVV D9 DVC D2 20:15 2  
VVV D10 Taverzo D17 20:15 3  
VVV D12 HTTV-070 D6 20:15 4  
Overschie D3 VVV D11 20:00    
DVC D4 VVV D13 20:00    
SIOK D2 VVV D14 20:00    
Pingwins D5 VVV D15 20:00    
EOB U3 VVV U2 18:45    
         
Vrijdag 15 maart 2019   Aanvang Tafel  
VVV 5 Vriendenschaar 4 20:15 1  
VVV 6 Rijnsoever 3 20:15 2  
VVV U3 HPSV U1 20:15 3  
VVV D3 Combat D2 20:15 4  
Avanti 6 VVV 4 20:00    
Avanti 8 VVV 8 20:00    
Salamanders D10 VVV D8 20:00    
         
Zaterdag 16 maart 2019   Aanvang Tafel  
VTV (N) 1 VVV 1 15:00    
Alexandria '66 2 VVV 2 13:30    
Rijnsoever 1 VVV 3 15:00    
         
Maandag 18 maart 2019   Aanvang Tafel  
VVV U2 SDU U4 20:15 1  
VVV U4 SVGT U7 20:15 2  
VVV D2 Alexandria '66 D7 20:15 3  
VVV D13 SETT D4 20:15 4  
Taverzo D13 VVV D5 20:15    
         
Dinsdag 19 maart 2019   Aanvang Tafel  
VVV D1 TOGB D2 20:15 1  
SETT D3 VVV D3 20:30    
TOV D3 VVV D7 20:00    
         
Woensdag 20 maart 2019   Aanvang Tafel  
SDU U3 VVV U1 19:30    
SDU U5 VVV U5 19:30    
         
Donderdag 21 maart 2019   Aanvang Tafel  
VVV D6 Flamingo's D1 20:15 1  
VVV D10 Pijnacker D7 20:15 2  
VVV D11 Taverzo D18 20:15 3  
VVV D14 De Sprint D6 20:15 4  
SVN D2 VVV D4 20:00    
Taverzo D14 VVV D8 20:15    
TVZ U4 VVV U3 19.45    
         
Vrijdag 22 maart 2019   Aanvang Tafel  
VVV 3 Salamanders 4 20:15 1  
VVV 4 Docos 3 20:15 2  
VVV 7 Taverzo 5 20:15 3  
VVV 8 De Treffers R. 7 20:15 4  
De Treffers R. 3 VVV 5 20:00    
Docos 4 VVV 6 20:00    
Docos D7 VVV D9 20:00    
Pingwins D4 VVV D12 20:00    
Salamanders D13 VVV D15 20:00    
         
Zaterdag 23 maart 2019   Aanvang Tafel  
VVV 1 De Toekomst 1  16:00 1  
De Sprint 1 VVV 2 14:00    
         
Maandag 25 maart 2019   Aanvang Tafel  
VVV D5 SVN D3 20:15 1  
VVV D7 Spinmill D1 20:15 2  
         
Dinsdag 26 maart 2019   Aanvang Tafel  
VVV D15 Combat D5 20:15 1  
         
Donderdag 28 maart 2019   Aanvang Tafel  
VVV D8 Pingwins D3 20:15 1  
VVV D9 Smash (M) D5 20:15 2  
VVV D12 Scyedam D8 20:15 3  
HTTV-070 D1 VVV D2 20:00    
DVC D3 VVV D10 20:00    
Docos D10 VVV D13 20:00    
         
Vrijdag 29 maart 2019   Aanvang Tafel  
VVV 5 Drivers 1 20:15 1  
VVV 6 Alexandria '66 5 20:15 2  
VVV D3 Salamanders D6 20:15 3  
Reflex (L) 1 VVV 4 20:00    
Combat 2 VVV 7 20:00    
Docos 6 VVV 8 20:00    
Twenty-One Up D2 VVV D1 20:00    
Smash (M) D6 VVV D11 20:00    
Alexandria '66 D20 VVV D14 20:00    
         
Zaterdag 30 maart 2019   Aanvang Tafel  
Hilversum 4 VVV 1 16:00    
         
Maandag 1 april 2019   Aanvang Tafel  
VVV D5 Scyedam D5 20:15 1  
VVV D13 TOGB D6 20:15 2  
Salamanders D3 VVV D2 20:00    
         
Dinsdag 2 april 2019   Aanvang Tafel  
VVV D1 Taverzo D2 20:15 1  
Pijnacker D5 VVV D6 20:15    
         
Donderdag 4 april 2019   Aanvang Tafel  
VVV D9 Salamanders D12 20:15 1  
VVV D10 DHC D2 20:15 2  
VVV D11 Alexandria '66 D18 20:15 3  
VVV D12 Pijnacker D8 20:15 4  
Scyedam D4 VVV D8 20:15    
Overschie D4 VVV D14 20:00    
SVN D4 VVV D15 20:00    
         
Vrijdag 5 april 2019   Aanvang Tafel  
VVV 4 DHC 1 20:15 1  
VVV 7 Pecos 7 20:15 2  
VVV 8 Sassem 3 20:15 3  
ATTC Evo-Repro 2 VVV 5 20:00    
Combat 1 VVV 6 20:00    
Docos D3 VVV D3 20:00    
TOG D2 VVV D4 20:00    
Reflex (L) D5 VVV D7 20:00    
         
Zaterdag 6 april 2019   Aanvang Tafel  
Disnierats 1 VVV 1 14:00    
         
Maandag 8 april 2019   Aanvang Tafel  
VVV D2 Taverzo D7 20:15 1  
VVV D4 NN Rotterdam D3 20:15 2  
Kioti D3 VVV D12 20:15    
         
Dinsdag 9 april 2019   Aanvang Tafel  
VVV D1 NTTC D1 20:15 1  
ATTC Evo Repro 5 VVV 8 20:00    
DOING D3 VVV D5 19:45    
         
Donderdag 11 april 2019   Aanvang Tafel  
VVV D6 Taverzo D15 20:15 1  
VVV D7 ATTC Evo-Repro D3 20:15 2  
VVV D10 Smash (M) D7 20:15 3  
VVV D14 Kioti D4 20:15 4  
Pa Duy D1 VVV D9 20:00    
SIOK D3 VVV D13 20:00    
         
Vrijdag 12 april 2019   Aanvang Tafel  
VVV 5 DHC 2 20:15 1  
VVV 6 DHC 3 20:15 2  
VVV D3 TOGB D4 20:15 3  
Vriendenschaar 6 VVV 7 20:00    
Docos D6 VVV D8 20:00    
Combat D4 VVV D11 20:00    
Scylla D8 VVV D15 20:00    
Alexandria '66 4 VVV 4 20:00    
         
Zaterdag 13 april 2019   Aanvang Tafel  
VVV 1 Smash (M) 1 16:00 1  
         
Zaterdag 20 april 2019   Aanvang Tafel  
VVV 1 VTV (N) 1 16:00 1  



Bijlagen:
Bewaar het bestand vvvcompboekje.reglement.docVVV competitiereglement[ ]???53 kB

Inschrijven Nieuwsbrief

Kalender

feb
23

16:00 - 22:00

feb
24

10:00 - 18:00

mrt
23

16:00 - 22:00

apr
13

16:00 - 22:00

apr
20

16:00 - 22:00

Twitter

ittfworld
ittfworld "You think you can outpower me? ... Think again!" #InsideMyMind episode 2, feat. Quadri ARUNA Feel the force of the reigning African Champion #ITTFWorlds2019 pic.twitter.com/mqeOyoD7He
10:02AM Feb 20
ittfworld
ittfworld Get your dance and #TrainLikeAPro ! pic.twitter.com/tGiKAmYHJc
03:10AM Feb 20
TweeTTDaily
TweeTTDaily Simon GAUZY ripping backhands! www.facebook.com/TableTennisDaily/videos/353320675516005/
06:32PM Feb 19
VVVTafeltennis
VVVTafeltennis De komende 2 dagen staan 6 wedstrijden voor VVV op het programma: Woensdag 10 februari 1 uitwedstrijd: SDU U 4 - VVV U 3 Donderdag 21 februari 4 thuiswedstrijden (dus 1 tafel vrij) en 1 uitwedstrijd: VVV duo 6... www.facebook.com/187898131245070/posts/2346025595432302/
06:31PM Feb 19
ittfworld
ittfworld THAT is how Zhang Jike celebrated his 31st birthday With a 53 building light show in his hometown... #Casual pic.twitter.com/uwHQDJrt13
03:08AM Feb 19