Teamindeling jeugd

Blue Flower

In het schema onder staat de teamindeling van de jeugd voor het seizoen najaar 2018.

Voor de jeugd gelden er een aantal spelregels en aandachtspunten waar ieder jeugdlid zich aan dient te houden bij competitiewedstrijden. 


JEUGD AFDELING WEST        
           
Team Speeldag en -tijd Klasse Spelers Bondsnr. Coach(es)
1 Zaterdag 11:00 uur Promotieklasse B Tristan Hooykaas 4106418 Harry Nieuwenbroek
1 Zaterdag 11:00 uur Promotieklasse B Tristan van der Kooij 4185797  
1 Zaterdag 11:00 uur Promotieklasse B Evi van der Tas 4000492  
1 Zaterdag 11:00 uur Promotieklasse B Wouter Zaat 4074328  
           
2 Zaterdag 11:00 uur 1e klasse B Reuben Geldermans 4012693 Sander Hooykaas
2 Zaterdag 11:00 uur 1e klasse B  Mathijs Hooykaas 4106638 Martin Spaargaren
2 Zaterdag 11:00 uur 1e klasse B Jonathan Ng 4074336  
2 Zaterdag 11:00 uur 1e klasse B Dominque Spaargaren 4150116  
2 Zaterdag 11:00 uur 1e klasse B  Sam Vos 4166086   
           
3 Zaterdag 11:00 uur  4e klasse C Sidney Berrevoets 4137281 Cor van 't Walderveen 
Zaterdag 11:00 uur   4e klasse C Reza Jalali 4150093  
3 Zaterdag 11:00 uur  4e klasse C Arad Khalilzadeh 4181939  
Zaterdag 11:00 uur  4e klasse C  Roman Yiğitdöl 4234978   
           
4 Zaterdag 11:00 uur  4e klasse A Bink Bosman 4178279 Clement de Rooij
Zaterdag 11:00 uur   4e klasse A Lucas van Elk 4094239  
4 Zaterdag 11:00 uur  4e klasse A Mees van Hemert 4179657  
4 Zaterdag 11:00 uur  4e klasse A Rick Regeer 4194908  
           
5 Zaterdag 11:00 uur  5e klasse A Björn van den Berg 4219855 Maurizio Bruschi
5 Zaterdag 11:00 uur  5e klasse A Renzo Bruschi 4193211  
5 Zaterdag 11:00 uur  5e klasse A Damian Elzing 4207086  
5 Zaterdag 11:00 uur  5e klasse A Koen Hayes 4166060  
5 Zaterdag 11:00 uur 5e klasse A Mirko Mufty 4205636  
Bijlagen:
Bewaar het bestand spelregels-jeugd.pdfspelregels-jeugd.pdf[ ]???149 kB

Inschrijven Nieuwsbrief

Kalender

mei
4

11:00 - 19:00

mei
11

10:00 - 21:00

juli
6

10:30 - 22:00

Twitter

ittfworld
ittfworld CONFIRMED: There's your Mixed Doubles draw in full Who's your favourite to win the ? #ITTFWorlds2019 #NotJustPingPong pic.twitter.com/6UKuVuN758
03:20PM Apr 21
tafeltennis
tafeltennis Roemeens koppel te sterk voor Vermaas/Gommers. tafeltennis.nl/teamnl/eerste-dag-wk-2019-budapest/ #teamnl #ittfworlds2019 pic.twitter.com/vkXWCIsbDB
02:32PM Apr 21
ittfworld
ittfworld When a world no. teams up with another world no. Watch out Budapest! #ITTFWorlds2019 #NotJustPingPong pic.twitter.com/oS4j91b6WT
02:15PM Apr 21
tafeltennis
tafeltennis Het WK is van start, de eerste wedstrijden zijn gespeeld! tafeltennis.nl/teamnl/wk-2019-budapest-van-start/ #teaml #ittfworlds2019 pic.twitter.com/GSBaelm3S4
01:24PM Apr 21
tafeltennis
tafeltennis 11-1, 11-5, 11-9, 11-6 Rajko Gommers duidelijk sterker dan Radulovic. Snel klaar, even rust voor de 2e voorronde mixed dubbel om 15:30 #teamnl pic.twitter.com/e3PqWeFNle
12:53PM Apr 21